Değerli kargolarınızın teslimat sürecini CIT APP ile yöneterek kolayca fiş alabilir ve işlerinizi hızlı ve güvenli tamamlayabilirsiniz.

CIT APP Nedir?

CIT, VIT - Değerli Kargo Yönetimi ve Takibi

CIT&VIT Operasyon Yönetimi Yazılımının sağladığı faydalar ile Değerli Eşya Transfer operasyonunuzu verimli ve kolay hale getirebilirsiniz.

Değerli kargolarınızın teslimat sürecini CIT APP ile yöneterek kolayca fiş alabilir ve işlerinizi hızlı ve güvenli tamamlayabilirsiniz. CIT APP ile tüm süreçleri yönetici panelinden takip edebilir, personel takibi yapabilir ve toplam taşınan değerleri raporlayabilirsiniz.

  • İş Emri Yönetimi
  • Firma Yönetimi
  • Personel Yönetimi
  • Özel Fiyatlandırma & Hesaplama
  • Araç - Şoför & Filo Yönetimi
  • Merkez Bankası ile Entegre
  • Anında Fiş Çıkarma

CIT (Nakit Taşıma ve İşleme) ve VIT (Değerli Kargo) operasyonlarınızı yönetmenizi sağlayan bir yazılımdır.

CIT APP ile A'dan Z'Ye tüm işlerinizi yönetebilirsiniz. Gelişmiş iş emri sistemiyle personellerinize iş emirlerini atayıp uygulama üzerinden fiş alarak işlerin anlık tamamlamasını sağlayabilirsiniz.

Sadece bu işe göre hazırlanmış Admin Panel ile yönetici personeller oluşturabilir, uygulamayı kullanan saha personellerine işleri atayabilirsiniz.

Sisteme girilen her iş emrinin ait olduğu aracın limitleri ve ağırlığı anlık olarak kontrol edilmektedir. Bir aracın sigortalanmış kaldırım limiti veya ağırlık limitlerinin üzerine çıkıldığında uyarı verilemtekdir.

Sistemdeki tün önemli işlemler bildirimlerle desteklenmektedir. Örneğin; iş oluşturulduğunda personele, iş kapandığında hem müşteriye hem sistem yöneticisine bildirimler gider.

Yazılımımız Bixolon Cihazına göre hazırlanmıştır ve tüm testleri bu ürüne göre yapılmıştır. Eğer firma olarak farklı bir cihaz kullanmak isterseniz kullanılmak istenen cihaza göre ayarlar yapılabilmektedir.

Aklınıza takılan sorular mı var?

Hemen bizimle iletişime geçerek tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Aşağıdaki buton yardımıyla telefon numaramız üzerinden bizlerle görüşme sağlayabilirsiniz.

Hemen Bilgi AL